Relative Team - home
Menu
Kontakty
E-mail: team@relativeteam.eu
Tel.: +420 776263010
Fax: +420 226210206

Relative Team
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Kdo je online
Neznámý čtenář
Vyhledat text

Předpověď počasí


Schumachera vzrušují seskoky padákem

Němec Michael Schumacher, sedminásobný mistr světa ve formuli 1, se pustil po automobilech do parašutismu, který mu dává "pocit vzrušení".
Schumacher-nahled

Chci získat povolení pro skoky padákem, již jsem sám několikrát seskočil," prohlásil Schumacher v rozhovoru pro poslední vydání týdeníku Stern.

"Člověk musí být tak trochu praštěný, aby skákal z letícího letadla. Po prvních pěti skocích jsem skoro musel nosit plenky, ale od té doby je to super. Pociťuji silnou radost, zbožňuji pocit, že vidím ubíhat zemi pod nohama," svěřil se bývalý pilot stáje Ferrari.


Devětatřicetiletý "Schumi" znovu zopakoval, že nemá v úmyslu začít jezdit na motorkách ani se znovu stát pilotem F1, jak se to o něm píše pokaždé, když dělá zkoušky pro Ferrari, přestože je "velmi příjemné cítit, že bych mohl, kdybych chtěl".

Rovněž upřesnil, že se nechce stát majitelem stáje, a to "ani dnes, ani za deset let". "Miluji svůj nový život," uzavřel Němec žijící s manželkou a dvěma dětmi ve švýcarském kantonu Ženeva.

| Autor článku: Josef Stolín | Vydáno dne 18. 08. 2008 | 2489 přečtení | Informační e-mail | Zdroj: http://deniksport.blesk.cz

Český pohár RW4
Flattr
Spolupracujte s námi
Rádi by jste zde zveřejnili článek nebo informace z vaší dropzony?

Máte námět na článek?

Něco vám zde chybí?

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o spolupráci?

              ...kontaktujte nás
Naši partneři
© Relative Team, využití obsahu jen po domluvě s provozovatelem webu | Vytvořeno v redakčním systému phpRS | RSS